DARMOWY AUDYT TWOJEJ STRONY
KONTAKT
nowoczesne i atrakcyjne

cechy moich stron

Prostota obsługi

Gwarantuję, że poradzisz sobie z samodzielną obsługą swojej strony. Nawet jeśli nie znasz się za bardzo na komputerach i Internecie. Kilku moich klientów ma ponad 60 lat i bardzo szybko opanowali dodawanie i zmienianie treści na stronie. Dzięki temu możesz wrzucić na stronę nowe zdjęcia lub teksty w każdej chwili.

wsparcie

Jestem do Twojej dyspozycji od rana do wieczora, nawet w weekendy. Masz problem ze zmianą tekstu? Chcesz wrzucić nową ofertę? Masz nowe zdjęcia i chcesz je dodać do galerii? A może masz pytanie niezwiązane ze stroną www? Śmiało, napisz do mnie.

responsywność

Twoi klienci korzystają z różnych urządzeń do przeglądania Internetu (komputery, laptopy, tablety, smartfony). Każda z moich stron jest do nich w pełni dostosowana. To znaczy, że wygląda tak samo dobrze na każdym z tych urządzeń. Dodatkowo Google bierze pod uwagę responsywność strony przy ustalaniu jej pozycji w wyszukiwarce.

szybkość

W dzisiejszych czasach ludzie są bardzo niecierpliwi i chcą wszystko szybko, na teraz. Dlatego każda z moich stron jest zoptymalizowana pod kątem szybkości wczytywania (zobacz jak szybko wczytuje się strona, na której jesteś). Jeśli strona wczytuje się powoli, ludzie po prostu z niej wyjdą.

bezpieczeństwo

Każda z moich stron jest zabezpieczona przed wirusami i hakerami. Stale ją monitoruję, tak żeby w razie nieprawidłowości od razu zareagować. Nawet jeśli nastąpi krytyczna awaria strony, nie masz się o co martwić. Tworzę kopie zapasowe Twojej witryny, więc w każdej chwili można ją przywrócić do stanu sprzed awarii.

nowoczesność

Każda z moich stron jest zbudowana za pomocą najnowszych technologii, a to znaczy, że doskonale działa na wszystkich współczesnych przeglądarkach internetowych (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Safari, Opera).
chcę nową stronę

Porozmawiajmy

Z przyjemnością porozmawiam o Twoim biznesie i jego internetowych potrzebach. Napisz do mnie lub zadzwoń (klikając w ikonkę w prawym dolnym rogu strony).
CHCĘ NOWĄ STRONĘ
© Nowa Lepsza Strona. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site! magic-wandcloud-checklockuserslaptop-phoneclock