CECHY TWOJEJ
NOWEJ STRONY

prostota obsługi

Gwarantuję, że poradzisz sobie z samodzielną obsługą swojej strony. Nawet jeśli nie znasz się za bardzo na komputerach i Internecie. Kilku moich klientów ma ponad 60 lat i bardzo szybko opanowali dodawanie i zmienianie treści na stronie. Dzięki temu możesz wrzucić na stronę nowe zdjęcia lub teksty w każdej chwili.

wsparcie

Jestem do Twojej dyspozycji od rana do wieczora, nawet w weekendy. Masz problem ze zmianą tekstu? Chcesz wrzucić nową ofertę? Masz nowe zdjęcia i chcesz je dodać do galerii? A może masz pytanie niezwiązane ze stroną www? Śmiało, napisz do mnie.

responsywność

Twoi klienci korzystają z różnych urządzeń do przeglądania Internetu (komputery, laptopy, tablety, smartfony). Każda z moich stron jest do nich w pełni dostosowana. To znaczy, że wygląda tak samo dobrze na każdym z tych urządzeń. Dodatkowo Google bierze pod uwagę responsywność strony przy ustalaniu jej pozycji w wyszukiwarce. Przeczytaj więcej na ten temat tutaj – STRONA RESPONSYWNA.

szybkość

W dzisiejszych czasach ludzie są bardzo niecierpliwi i chcą wszystko szybko, na teraz. Dlatego każda z moich stron jest zoptymalizowana pod kątem szybkości wczytywania (zobacz jak szybko wczytuje się strona, na której jesteś). Jeśli strona wczytuje się powoli, ludzie po prostu z niej wyjdą.

bezpieczeństwo

Każda z moich stron jest zabezpieczona przed wirusami i hakerami. Stale ją monitoruję, tak żeby w razie nieprawidłowości od razu zareagować. Nawet jeśli nastąpi krytyczna awaria strony, nie masz się o co martwić. Tworzę kopie zapasowe Twojej witryny, więc w każdej chwili można ją przywrócić do stanu sprzed awarii.

nowoczesność

Każda z moich stron jest zbudowana za pomocą najnowszych technologii, a to znaczy, że doskonale działa na wszystkich współczesnych przeglądarkach internetowych (Google Chrome, Mozilla Firefox, Microsoft Edge, Safari, Opera).

Close Menu
Niedawno
Artur kupił stronę dla swojego domu weselnego
Niedawno
Alicja kupiła stronę dla swojego zakładu krawieckiego
Niedawno
Andrzej kupił stronę dla swojej wytwórni płytowej
Niedawno
Mikołaj dodał Blog do swojej strony dotyczącej transportu zwierząt