Cechy Nowej Lepszej Strony

Szybka

szybkość działania Twojej strony internetowej ma duży wpływ na jej odbiór przez klientów. Twoja strona nie powinna się wczytywać dłużej niż 3 sekundy. Po tym czasie potencjalny klient prawie na pewno ją opuści i przejdzie na stronę konkurencji.

Atrakcyjna

strona tworzone przeze mnie są dostosowane do najnowszych trendów i prezentują się bardzo atrakcyjnie na wszystkich urządzeniach.

Nowoczesna

przy tworzeniu stron korzystam z najnowszych technologii, które są wspierane przez wszystkie przeglądarki internetowe (Google Chrome, Mozilla Firefox, Internet Explorer, Microsoft Edge, Opera itd.).

Zoptymalizowana pod Google

strona jest stworzona tak, żeby być jak najlepiej widoczna w wyszukiwarce Google. Jej kod jest czysty. Nie zawiera elementów, które mogłyby wpływać negatywnie na jej pozycję w Google.

Responsywna

strona wygląda tak samo dobrze na wszystkich urządzeniach. To znaczy, że klient może odwiedzić stronę z komputera, laptopa, tableta lub smartfona. Strona będzie tak samo atrakcyjna i wygodna do przeglądania na każdym z tych urządzeń.

Dostosowana do Twoich potrzeb

w przyszłości będziesz chciał wprowadzić na stronę jakąś dodatkową funkcjonalność? Chciałbyś na stronie sekcję z opiniami, na której klienci sami będą mogli je dodawać? A może potrzebujesz systemu rezerwacyjnego? Nie ma żadnego problemu. Na pewno wspólnie znajdziemy dla Ciebie najlepsze rozwiązanie.
Wsparcie techniczne

Wsparcie

jestem do Twojej dyspozycji przez cały dzień (jeśli mam dostęp do komputera, to nawet w weekend). Zmiany na stronie wprowadzam w godzinach 7-19. W razie poważnych problemów jestem dostępny również poza tymi godzinami. Nie zostawię Cię samego na lodzie. Utrzymujemy bezpośredni kontakt. Na wiadomości odpowiadam bardzo szybko. Masz jakiś problem lub pytanie? Napisz do mnie i go rozwiążemy.

Bezpieczeństwo

na bieżąco aktualizuję Twoją stronę internetową. Dodatkowo wykonuję kopie zapasowe. Dzięki nim będzie można przywrócić stronę, gdyby zdarzyła się jakaś krytyczna sytuacja (nie bój się, dochodzi do nich BARDZO rzadko).

Filmy instruktażowe

pokażę Ci w nich jak łatwo możesz osobiście zarządzać swoją stroną. Każdy z filmów jest nagrany specjalnie dla Ciebie i dotyczy tylko Twojej strony. Jeśli po obejrzeniu filmu nadal nie za bardzo wiesz, jak coś zrobić, napisz do mnie. Pamiętaj jednak, że nie musisz się zajmować stroną. W ramach abonamentu będą ją dla Ciebie aktualizował.