Strony internetowe WordPress

Wszystkie moje strony oparte są o system zarządzania treścią WordPress.

Dlaczego?

Wiele kwestii przemawia za WordPressem.

Dlaczego WordPress to najlepszy system dla stron internetowych?

  1. Darmowy i z otwartymi źródłami – WordPress to oprogramowanie zupełnie darmowe, za pomocą którego można stworzyć dowolną stronę internetową. Ma również otwarty kod, a to znaczy, że jest tworzony przez bardzo aktywną społeczność.
  2. Łatwy w użytku – WordPress to najłatwiejszy w obsłudze system zarządzania treścią. Przy jego pomocy możesz w prosty sposób samodzielnie dodawać nowe treści na swoją stronę internetową. Na pewno dasz sobie z tym radę, bo nagram dla Ciebie specjalne filmy instruktażowe. Jeśli mimo filmów pojawią się jakieś kłopoty, szybko je rozwiążemy.
  3. Łatwy w rozbudowie – za pomocą różnego rodzaju wtyczek można rozszerzyć jego możliwości o dosyć zaawansowane funkcje w stosunkowo niskiej cenie. Jeśli chciałbyś, żeby funkcjonalność tych wtyczek stworzył dla Ciebie programista, słono byś musiał za to zapłacić.
  4. Bezpieczny – nad bezpieczeństwem WordPressa nieustannie pracuje czujna społeczność, która nieustannie wydaje nowe łatki bezpieczeństwa. A do tego ja wprowadzam dodatkową ochronę na Twoją stronę. Nawet jeśli coś pójdzie nie tak, tworzę kopie zapasowe Twojej strony, więc bez problemu można ją potem przywrócić.
  5. Obsługuje wszystkie formaty mediów – na stronę internetową stworzoną przy użyciu WordPressa można wrzucić wszystkie rodzaje mediów – teksty, zdjęcia, audio, video. Nieważne, czym się zajmujesz – będziesz mógł się tym pochwalić na stronie.
  6. Stale się rozwija – WordPress to najpopularniejszy system do stron internetowych, który z dnia na dzień się rozwija. Często otrzymuje nowe funkcje, opcje oraz łatki bezpieczeństwa.

W Internecie krążą różne opinie o WordPressie. Mam nadzieję, że powyższe punkty sprawiły, że dostrzegasz korzyści z wykorzystania tego oprogramowania do tworzenia stron www.

Jeśli chcesz stronę, na którą możesz samodzielnie wrzucać nowe teksty i zdjęcia, a także edytować obecne treści, WordPress będzie najlepszym wyborem.

Przejdź do zakładki KONTAKT i napisz do mnie. Na pewno stworzymy razem stronę, z której będziesz dumny.