Najczęściej zadawane pytania

MENU

Jak długo trwa tworzenie strony?

Średnio potrzebuję 5-10 dni roboczych na stworzenie nowej strony dla Twojej firmy od momentu otrzymania od Ciebie wszystkich informacji. Bardzo się staram, żebyś otrzymał super stronę internetową najszybciej, jak to możliwe.

Ile wynosi pierwsza opłata?

Szczegółowe informacje na temat opłat znajdziesz w cenniku. W mojej ofercie nie znajdziesz ŻADNYCH UKRYTYCH KOSZTÓW.
cennik

Co zawiera pakiet podstawowy?

Podstawowy pakiet (Strona na start) jest stworzony tak, żeby Twoja strona od samego początku wyglądała i działała świetnie. Twoja strona będzie responsywna i będziesz mógł w prosty sposób edytować jej treść. A do tego Twoja strona będzie działać na szybkim serwerze. Dodatkowo na Twojej stronie zostanie zainstalowany certyfikat SSL.

Ten pakiet zawiera wszystkie rzeczy, jakich potrzebuje Twoja strona do efektywnego działania. Ale pamiętaj, że zawsze możesz przejść na wyższy pakiet, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Dlaczego abonament?
Czy można zapłacić całość z góry?

Oferuję usługę abonamentową, żeby mieć pewność, że Twoja strona cały czas działa w optymalny sposób, jest aktualna i możliwa do rozbudowania w przyszłości. A przede wszystkim jestem do Twojej dyspozycji w razie jakichkolwiek problemów.

Moja usługa jest z założenia abonamentowa, ale zdaję sobie sprawę, że niektórzy ludzie lubią mieć spokój ducha i zapłacić od razu za całość. Dlatego oferuję opcję jednorazowej opłaty za stronę w wysokości dwukrotnej opłaty rocznej, płatnej na samym początku naszej współpracy.

Zdecydowałem się na stronę, co teraz?

Kiedy kupisz stronę, ja od razu biorę się do pracy nad podstawą Twojej nowej strony. W tym czasie Ty przesyłasz mi wszystkie informacje, jakie mają się znaleźć na stronie (logo, teksty, zdjęcia).

Po ich otrzymaniu tworzę czytelną, atrakcyjną i funkcjonalną stronę, która pomoże Ci zdobywać klientów. Po 5-10 dniach roboczych Twoja strona jest gotowa do działania.

Co się stanie z moją stroną,
jeśli zrezygnuję przed końcem umowy?

Jeśli z jakiegoś powodu zrezygnujesz ze strony przed upływem 24 miesięcy, poproszę Cię o spłatę 50% kwoty, jaka pozostała do końca umowy. Twoja strona zostanie usunięta po 2 tygodniach. Jeśli chcesz zatrzymać stronę i przenieść ją na inny serwer, możesz ją wykupić za 1500 zł netto. Wtedy spakuję Twoją stronę razem z całą bazą danych i przekażę Ci ją.

UWAGA: Po wypełnieniu kontraktu przeniesienie strony na inny serwer jest DARMOWE. A dodatkowo pomogę Ci to zrobić. Jeśli zdecydujesz się podpisać umowę na kolejne 24 miesiące, całkowicie odświeżę wygląd Twojej strony.

Moja umowa się skończyła, co teraz?

Jeśli zdecydujesz się odnowić umowę na kolejne 24 miesiące, Twoja strona otrzyma całkowite odświeżenie wyglądu ZA DARMO.

Jeśli ostatecznie zrezygnujesz, otrzymasz transfer strony na inny serwer (normalnie za 1500 zł netto) ZA DARMO. Pomogę Ci przenieść stronę, nie stracisz w tym procesie żadnych danych.

Czy mogę użyć swojego serwera?

Tak. Warunkiem jest jednak opłacenie całej kwoty za 2 lata z góry.

porozmawiajmy

Na pewno razem wymyślimy dla Ciebie super stronę!
kontakt
pobierz darmowy poradnik
"8 rzeczy, które musisz wiedzieć przed kupnem strony
internetowej, żeby nie dać się oszukać"
© Firmowe strony internetowe - Nowa Lepsza Strona. Polityka prywatności.
close