tanie strony internetowe cennik

Wcześniej musiałeś się liczyć z wyłożeniem kilku tysięcy złotych naraz, jeśli chciałeś kupić porządną stronę internetową. Wiemy jednak, że budżet nie zawsze pozwala na tak duży jednorazowy wydatek.

Dlatego nasze strony oferujemy w formie przystępnej subskrypcji.

Dla Ciebie oznacza to o wiele mniejsze obciążenie budżetu, a nam pozwala opiekować się Twoją nową stroną i służyć Ci pomocą przez cały okres trwania umowy. Nie dostaniemy całej kwoty z góry, będziemy pracować na Twoje zaufanie każdego miesiąca.
149 zł
134 zł

miesięcznie

pakiet podstawowy

Strona responsywna
Dostosowana do wszystkich urządzeń (komputery, laptopy, tablety i smartfony).
Szybki hosting
Mocny serwer zapewnia sprawne działanie Twojej nowej strony.
Certyfikat SSL
Zabezpiecza m.in. dane Twoich klientów przesyłane w formularzu.
Statystyki strony
Masz wgląd w liczbę odwiedzin strony, najpopularniejsze podstrony i nie tylko.
Zabezpieczenie strony
Jeśli haker postanowi się dostać do Twojej nowej strony, będzie się musiał MOCNO napracować.
Kopie zapasowe strony
W razie poważnego problemu ze stroną nie musisz się o nic martwić, zostanie ona przywrócona do stanu sprzed awarii.
Łatwe edytowanie strony
Samodzielnie edytuj swoją stronę w MEGA prosty sposób.
Formularz kontaktowy
Daj potencjalnym klientom możliwość kontaktu z Tobą.
Pomoc techniczna 7 dni w tygodniu
Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały tydzień, od rana do wieczora.
Gwarancja odpowiedzi do 24 godzin
Jeśli nie odpowiemy w ciągu 24 godzin od otrzymania przez nas Twojej wiadomości, dostaniesz 10% zniżki na kolejny miesiąc.
Drobne poprawki (zmiana tekstu, dodanie zdjęcia, zmiana koloru) - maksimum godzina miesięcznie
Trzeba zmienić na Twojej stronie zdjęcie, tekst lub kolor jakiegoś elementu? Napisz do nas, szybko wprowadzimy wymagane zmiany.
chcę nową stronękalkulator ceny
Poszerz
możliwości

dostępne dodatki

(dodatkowa kwota miesięcznie)
20zł
Wyskakujące okienka
Wprowadzimy na Twojej stronie wyskakujące okienka, w których możesz umieścić dowolne treści, np. aktualne promocje, kody rabatowe lub ogłoszenia.
25zł
Czat na żywo
Wrzucimy na Twoją stronę czat na żywo, dzięki któremu goście będą mogli z Tobą porozmawiać w czasie rzeczywistym.
25zł
Integracja Facebooka lub Instagrama
Najnowsze posty z Twojego firmowego profilu na Facebooku lub Instagramie będą się pojawiać automatycznie na Twojej stronie, w ładnej i przejrzystej formie.
30zł
Dodatkowa wersja językowa (tłumaczenie dostarczone przez Ciebie)
Gość będzie miał możliwość czytania Twojej strony w innym języku.
50zł
Newsletter
Zbieraj adresy email gości Twojej strony i regularnie wysyłaj im swoją ofertę, aktualności, ciekawostki itp.
50zł
Nielimitowane proste poprawki
Nielimitowana liczba prostych poprawek, takich jak zmiana tekstu, zmiana zdjęć, zmiana koloru.
60zł
Formularz rezerwacji
Formularz ten da Twoim gościom możliwość sprawdzenia dostępnych wolnych terminów i złożenia rezerwacji. System ten będzie połączony z kalendarzem, do którego masz ciągły wgląd.
90zł
CRO
Conversion Rate Optimization (Optymalizacja Współczynnika Konwersji) - analizujemy skuteczność Twojej strony, wprowadzamy zmiany, by ją poprawić, testujemy różne rozwiązania i stosujemy te, które działają najlepiej.
90zł
Opinie automatycznie pobierane z Facebooka lub Google
Opinie wystawione Twojej firmie na Facebooku lub w Google będą się pojawiać automatycznie na Twojej stronie, w ładnej i przejrzystej formie.
100zł
Pozycjonowanie on-site
Optymalizowanie kodu w taki sposób, żeby Twoja nowa strona miała jak najwyższą pozycję w wyszukiwarce Google. Analizujemy wyniki i na ich podstawie wprowadzamy zmiany.

Tego typu pozycjonowanie sprawdza się najlepiej w przypadku firm, które nie mają ogromnej konkurencji.
150zł
Sklep online
Sprzedawaj produkty lub usługi bezpośrednio ze strony internetowej.
Ceny netto.
Minimalny okres zobowiązania - 24 miesiące.

TANIE STRONY INTERNETOWE - CECHY

Pomoc techniczna 7 dni w tygodniu

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały tydzień, od rana do wieczora. Masz problem ze stroną? Nie wiesz jak zmienić tekst lub zdjęcia w galerii? A może po prostu nie masz ochoty tego robić? Napisz do nas, zajmiemy się tym bardzo szybko (tego samego dnia, zazwyczaj w ciągu maksimum kilku godzin).

Responsywność

Każda z naszych stron jest w pełni dostosowana do komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów. Tania witryna internetowa nie oznacza braku wsparcia dla nowoczesnych technologii. Wielu Twoich potencjalnych klientów przegląda Internet za pomocą smartfonu, dlatego warto zadbać o to, żeby Twoja nowa strona www wyświetlała się poprawnie na wszystkich urządzeniach, bez względu na rozmiar ich ekranu.

Szybki hosting

Każda nasza tania strona www jest zoptymalizowana pod kątem szybkości wczytywania i działa na odpowiednio skonfigurowanym serwerze. To oznacza, że będzie działać bardzo szybko. Zobacz, jak szybko wczytuje się stronka, na której teraz jesteś.

Certyfikat SSL

Do każdej naszej strony dołączamy DARMOWY certyfikat SSL, który zabezpieczy dane Twoich klientów. W dzisiejszych czasach jest to konieczność. Google oznacza strony bez certyfikatu SSL jako "niezabezpieczone", co może odstraszyć odwiedzających.

Rozliczenia miesięczne

Nasze tanie strony internetowe są w formie przystępnej subskrypcji. Koniec z wydawaniem kilku tysięcy złotych za jednym razem. Jesteśmy przekonani, że taka forma rozliczeń jest optymalna dla naszych klientów.

Statystyki strony

Masz wgląd w liczbę odwiedzin Twojej strony www, najpopularniejsze podstrony i nie tylko. Wszystko to z poziomu wygodnego panelu na Twojej stronie. To ten sam panel, do którego będziesz się logować, żeby wprowadzić zmiany na stronie. Nie potrzebujesz więc wielu danych logowania, bo wszystko zrobisz w tym samym miejscu.

Łatwe edytowanie

Samodzielnie zmieniaj teksty i zdjęcia na swojej nowej strony internetowej w BARDZO prosty sposób. Jeśli potrafisz obsłużyć edytor tekstu, poradzisz sobie z edytowaniem swojej nowej strony internetowej.

Formularz kontaktowy

Twoi klienci będą mieli dodatkowy sposób kontaktu z Tobą. Nie każdy lubi rozmawiać przez telefon, wiele osób korzysta z formularza kontaktowego ze względu na wygodę tego rozwiązania.
barstagcheckmark-circle