częste pytania

Ile trwa stworzenie nowej strony?

Stworzenie nowej strony zajmuje nam średnio 5-10 dni roboczych od momentu przekazania przez Ciebie wymaganych informacji. Czas ten zależy głównie od tego, jak sprawnie będziesz się z nami komunikował w trakcie tworzenia strony.

Zależy nam na oszczędzaniu Twojego i naszego czasu.

Chcemy dostarczyć Ci super nową stronę tak szybko, jak to możliwe.

Jak wygląda proces zapłaty za stronę?

Naszym celem jest oferowanie stron www w przystępnych cenach. Opłaty za stronę rozliczane są miesięcznie.

Po kupnie strony prosimy o wpłacenie opłaty startowej w wysokości 399 zł netto.

Faktura za miesięczną subskrypcję zostaje automatycznie wystawiona 1. dnia kolejnego miesiąca. Minimalny okres subskrypcji to 24 miesiące.

Co zawiera pakiet podstawowy?

Nasz podstawowy pakiet (149 zł miesięcznie) zawiera wszystko, czego potrzebuje Twoja strona, żeby wyglądać i działać świetnie. Twoja nowa strona będzie responsywna, będziesz miał wgląd w jej statystyki, będziesz mógł ją w prosty sposób edytować, dodawać nowe wpisy. Strona będzie działać na szybkim i bezpiecznym serwerze i zostanie zabezpieczona certyfikatem SSL.

W pakiecie podstawowym staramy się zawrzeć najważniejsze rzeczy, których potrzebuje porządna strona internetowa.

Jeśli czegoś Ci brakuje, możesz zdecydować się na różne dodatki.

Czy oferujecie skrzynki pocztowe?

Tak. Maksimum 4 skrzynki pocztowe w domenie. Maksymalna łączna pojemność wszystkich skrzynek w Twojej domenie to 1GB. Jeśli wysyłasz lub otrzymujesz tylko tekst i niewielkie załączniki, będzie to dla Ciebie wystarczające rozwiązanie. Jeśli jednak wysyłasz lub dostajesz dużo sporych załączników (zdjęcia, filmy), taka pojemność jest zbyt mała (chyba że będziesz regularnie usuwał stare wiadomości).

W takim przypadku gorąco polecamy założenie poczty na serwerze firm trzecich. Najpopularniejsze platformy to Google Suite i Office 365.

Zawsze możesz też założyć darmową pocztę Gmail.

Dlaczego subskrypcja? Czy mogę zapłacić z góry i dostać zniżkę?

Oferujemy model subskrypcyjny, bo w ten sposób możemy nieustannie opiekować się Twoją stroną, dbać o jej bezpieczeństwo i służyć pomocą, jeśli będziesz miał jakiekolwiek problemy z obsługą strony.

Możesz zapłacić z góry za 24 miesiące, otrzymasz wtedy 10% zniżki.

Zdecydowałem się na stronę, co teraz?

Zaraz po Twojej wpłacie bierzemy się za stworzenie technicznych podstaw Twojej strony. Ty w tym czasie prześlesz nam wszystkie wymagane treści (logo, zdjęcia, teksty) za pomocą specjalnego portalu.

Po otrzymaniu treści stworzymy na ich podstawie czytelną i ładną stronę www, która pomoże Ci zdobyć klientów.

Twoja nowa strona internetowa będzie gotowa po średnio 5-10 dniach roboczych.

Co się stanie z moją stroną, jeśli zrezygnuję z subskrypcji przed jej końcem?

Jeśli chcesz anulować subskrypcję przed jej końcem, zapłacisz 50% pozostałej kwoty, a Twoja strona zostanie usunięta z naszego serwera po 2 tygodniach.

Jeśli chcesz przenieść stronę na swój własny serwer, pobierzemy opłatę w wysokości 700 zł netto, po czym spakujemy całą stronę i Ci ją prześlemy.

UWAGA: Jeśli upłyną 24 miesiące subskrypcji i zdecydujesz się na jej przedłużenie o kolejne 24 miesiące, otrzymasz DARMOWE odświeżenie całej strony.

Moja subskrypcja dobiegła końca, co teraz?

Jeśli zdecydujesz się na przedłużenie subskrypcji na kolejne 24 miesiące, odświeżymy cała Twoją stronę ZA DARMO.

Jeśli nie przedłużysz subskrypcji, prześlemy Ci Twoją stronę i będziesz mógł ją uruchomić na swoim serwerze. Przestaniemy się opiekować Twoją stroną, a niektóre funkcje i dodatki przestaną działać.

Oferujemy pomoc w migracji Twojej strony na nowy serwer za jednorazową opłatę. Skontaktuj się z nami, żeby poznać szczegóły.

Czy mogę mieć stronę na swoim serwerze?

Nie. Korzystamy z szybkiego i bezpiecznego serwera, który jest dostosowany do stron, które tworzymy.
bars