pytania i odpowiedzi

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na pytania, które często dostajemy od klientów. Wiemy, że możesz mieć wątpliwości, bo każdy rozsądny człowiek je ma. Mamy nadzieję, że tutaj je rozwiejemy.

Masz pytanie?

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Napisz do nas, odpowiemy błyskawicznie i prawdopodobnie dodamy Twoje pytanie oraz odpowiedź na nie do tej listy.

napisz do nas

Każdy pakiet zawiera wszystkie niezbędne funkcje, których może potrzebować Twoja nowa strona.

  • Nowoczesny design + przejrzystość
  • Formularz kontaktowy
  • Responsywność – naszym celem nie jest to, żeby strona “jakoś” działała na smartfonach. Chcemy, żeby wyglądała i działała na nich doskonale.
  • Szybki serwer
  • Certyfikat SSL
  • Możliwość dodawania nowych treści (oferty, wpisy na blogu)
  • Fundamenty pozycjonowania

Jeśli potrzebujesz dodatkowych, zaawansowanych funkcji, napisz do nas.

Widzieliśmy mnóstwo tego typu reklam. Trzeba bardzo uważać na takie oferty, bo zazwyczaj oznaczają one, że developer weźmie pieniądze, po czym na szybko stworzy stronę na podstawie gotowego motywu, do którego wstawi po prostu Twój tekst i zdjęcia. Nie będziesz też mógł raczej liczyć na żadne wsparcie techniczne. Twoja strona nie będzie dostosowana do Twojej marki i do Twoich klientów. Nie będzie również zbudowana w sposób przyjazny pozycjonowaniu. Ponadto skończysz ze stroną, która wygląda dokładnie tak, jak mnóstwo innych stron.

Oczywiście może się zdarzyć, że pierwsza wersja strony nie będzie w 100% tym, czego oczekujesz. Co wtedy? To bardzo proste – zwyczajnie przekaż nam wszystkie swoje uwagi, nie krępuj się. Chcemy, żebyś był maksymalnie zadowolony ze swojej nowej strony.

Nie. Możemy zacząć tworzenie Twojej strony od jej designu. Użyjemy tekstów tymczasowych, a Ty doślesz te właściwe w późniejszym terminie.

Nie. Możesz zatrudnić nas do stworzenia tekstów na Twoją nową stronę. Zazwyczaj to klienci przesyłają nam gotowe teksty, bo to oni doskonale znają swoją branżę i ofertę. Znają też swojego przeciętnego klienta, dzięki czemu wiedzą, w jaki sposób się do niego zwracać.

Jeśli nie masz ochoty tego robić, możemy przeprowadzić krótkie badanie Twojej branży i przygotować teksty, które zachęcą potencjalnych klientów do skorzystania z Twoich usług. Cena stworzenia tekstu na jedną podstronę to 300 zł brutto.

Uwaga: Podstrony bez dużej ilości unikatowego tekstu (takie jak Kontakt, Galeria, Opinie) nie wymagają płatności.

Tak, dostaniesz skrzynkę pocztową w Twojej domenie o pojemności przynajmniej 1 GB. Taka pojemność jest w pełni wystarczająca do komunikacji mailowej. Przesyłanie zdjęć, filmów lub innych dużych plików powinno odbywać się kanałami do tego przeznaczonymi, czyli np. Google Drive, Dropbox, OneDrive, WeTransfer itp.

Zmiany na Twojej stronie wprowadzane są tego samego dnia, zazwyczaj nie później niż 4 godziny od ich zgłoszenia (a często o wiele szybciej). Mówimy oczywiście o sensownych godzinach pracy. W nocy śpimy 😉

Wszystkie nasze strony są oparte o system WordPress, co ułatwia optymalizację pod kątem pozycjonowania. Do tego stosujemy strategie, które zapewnią świetny start Twojej stronie.

Twoja strona będzie się składać z poprawnych nagłówków i opcjonalnych treści stworzonych z myślą o frazach kluczowych. Do tego implementujemy poprawną strukturę linków, tagów i opisów meta. Stworzymy także mapę XML serwisu. Na Twojej stronie będzie też zainstalowany certyfikat SSL, który ją zabezpieczy. Twoja nowa strona będzie również zbudowana w taki sposób, żeby wczytywała się bardzo szybko.

Wszystkie te elementy są niezbędne, żeby dobrze rozpocząć przygodę z pozycjonowaniem.

Od momentu otrzymania wszystkich niezbędnych treści (teksty, logo, zdjęcia, kolorystyka), stworzenie strony zajmuje około 3 tygodnie. Czas ten zależy od liczby poprawek oraz poziomu sprawności komunikacji między nami.

Korzystamy z platformy WordPress. To najpopularniejszy system zarządzania treścią na świecie. System WordPress umożliwia dodawanie do strony zaawansowanych funkcjonalności oraz proste edytowanie treści przez właściciela strony.