porozmawiajmy

TANIE STRONY INTERNETOWE - CECHY

Pomoc techniczna 7 dni w tygodniu

Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały tydzień, od rana do wieczora. Masz problem ze stroną? Nie wiesz jak zmienić tekst lub zdjęcia w galerii? A może po prostu nie masz ochoty tego robić? Napisz do nas, zajmiemy się tym bardzo szybko (tego samego dnia, zazwyczaj w ciągu maksimum kilku godzin).

Responsywność

Każda z naszych stron jest w pełni dostosowana do komputerów, laptopów, tabletów i smartfonów. Tania witryna internetowa nie oznacza braku wsparcia dla nowoczesnych technologii. Wielu Twoich potencjalnych klientów przegląda Internet za pomocą smartfonu, dlatego warto zadbać o to, żeby Twoja nowa strona www wyświetlała się poprawnie na wszystkich urządzeniach, bez względu na rozmiar ich ekranu.

Szybki hosting

Każda nasza tania strona www jest zoptymalizowana pod kątem szybkości wczytywania i działa na odpowiednio skonfigurowanym serwerze. To oznacza, że będzie działać bardzo szybko. Zobacz, jak szybko wczytuje się stronka, na której teraz jesteś.

Certyfikat SSL

Do każdej naszej strony dołączamy DARMOWY certyfikat SSL, który zabezpieczy dane Twoich klientów. W dzisiejszych czasach jest to konieczność. Google oznacza strony bez certyfikatu SSL jako "niezabezpieczone", co może odstraszyć odwiedzających.

Rozliczenia miesięczne

Nasze tanie strony internetowe są w formie przystępnej subskrypcji. Koniec z wydawaniem kilku tysięcy złotych za jednym razem. Jesteśmy przekonani, że taka forma rozliczeń jest optymalna dla naszych klientów.

Statystyki strony

Masz wgląd w liczbę odwiedzin Twojej strony www, najpopularniejsze podstrony i nie tylko. Wszystko to z poziomu wygodnego panelu na Twojej stronie. To ten sam panel, do którego będziesz się logować, żeby wprowadzić zmiany na stronie. Nie potrzebujesz więc wielu danych logowania, bo wszystko zrobisz w tym samym miejscu.

Łatwe edytowanie

Samodzielnie zmieniaj teksty i zdjęcia na swojej nowej strony internetowej w BARDZO prosty sposób. Jeśli potrafisz obsłużyć edytor tekstu, poradzisz sobie z edytowaniem swojej nowej strony internetowej.

Formularz kontaktowy

Twoi klienci będą mieli dodatkowy sposób kontaktu z Tobą. Nie każdy lubi rozmawiać przez telefon, wiele osób korzysta z formularza kontaktowego ze względu na wygodę tego rozwiązania.
bars