logo firmy Nowa Lepsza Strona
MENU

opinie klientów

Michalina

Serdecznie polecam współpracę z Panem Adrianem. Kontakt bardzo rzeczowy, błyskawiczny, do tego przesympatyczny. Pasja i zaangażowanie Pana Adriana idzie w parze z ogromną wiedzą, profesjonalizmem i najwyższą jakością wykonanych usług. Nasza nowa strona nie tylko fantastycznie wygląda, jest też intuicyjna i ma wszystkie funkcjonalności, o które prosiliśmy. Z czystym sumieniem możemy polecić Nową Lepszą Stronę jako profesjonalnego i rzetelnego partnera.

Karolina Łachacz

Współpraca na poziomie 6+. Wszelkie zapytania, prośby realizowane w czasie ekstremalnie krótkim. Pełna odpowiedzialność za powierzone zadania. Profesjonalizm 100%. Adrian przygotowywał stronę www dla schroniska, w którym jestem wolontariuszką. Nasza współpraca w zakresie przygotowywania strony oraz "supportu" była i jest bardzo udana!!! Polecam każdemu :)

NajlePSY Pozytywne Szkolenia Psów

Zdecydowanie polecam Nową Lepszą Stronę. Profesjonalne podejście do klienta, łatwy kontakt i natychmiastowa pomoc. Pan Adrian jest bardzo kreatywny, stworzył projekt całkowicie od podstaw, był otwarty na nasze sugestie i propozycje poprawek. Jestem jak najbardziej zadowolona ze współpracy.

Anna Partyka

Pan Adrian wykonał dla nas już dwie strony internetowe, i cóż mogę napisać? Jedynie z czystym sumieniem polecić :)! Podziwiam i cenię błyskawiczny kontakt, profesjonalizm, kreatywność i wiedzę Pana Adriana. Wszystko kompleksowo, bardzo szybko i sprawnie.Bardzo dziękujemy i POLECAMY :)!

Małgorzata Adamczyk

Super współpraca, ładna i funkcjonalna strona, szybkie odpowiedzi na maila i pomoc przy problemach. Polecam z czystym sumieniem :). Jestem jak najbardziej zadowolona ze współpracy.

Mikołaj Motak

Rzetelność, sprawne działanie i profesjonalizm, bardzo polecam :)

Stylowy Kwadrat

Gorąco polecam ! Świetny kontakt i szybka realizacja.
Menu
zgłaszanie zmian
© Nowa Lepsza Strona. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.
closearrow-circle-o-downbarsellipsis-v