chcę nową stronę

Opinie klientów

Jacek Nitkowski - Villa Meridian

Firma Nowalepszastrona.pl wykazała się profesjonalizmem, wykonując zlecone zamówienie na stronę obiektu pensjonatowego. Strona została zamówiona tylko za pośrednictwem internetu i telefonu. Budziło to moje obawy, czy uda nam się stworzyć docelowy i satysfakcjonujący produkt końcowy. Moje obawy były bezpodstawne, gdyż współpraca z tak rzetelnym partnerem, najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość i elastyczność, sprawiły, że nasza współpraca przebiegła wzorowo. Firma zdecydowanie godna polecenia. Dziękujemy.

Karolina Probierz - Schronisko dla zwierząt w Gliwicach

Współpraca na poziomie 6+. Wszelkie zapytania, prośby realizowane w czasie extremalnie krótkim. Pełna odpowiedzialność za powierzone zadania. Profesjonalność 100%. Adrian przygotowywał stronę www dla schroniska, w którym jestem wolontariuszką. Nasza współpraca w zakresie przygotowywania strony oraz "supportu" była i jest bardzo udana!!! Polecam każdemu :)

Szymon Frydrych - Indywidualna praktyka stomatologiczna

Pan Adrian to niesamowicie miły człowiek, współpraca z nim to czysta przyjemność, bardzo elastyczny, natychmiast łapie o co chodzi klientowi. Bardzo szybki termin realizacji. Polecam w 100%.

Małgorzata i Jacek Adamczyk - Villa Arkadia

Adrian stworzył nam super stronę internetową, czytelną dla odwiedzających. Jesteśmy z nim w stałym kontakcie, odpowiedź w razie problemów mamy do godziny. Możemy polecić usługi Adriana z czystym sumieniem.

Jacek Lipiński - Centrum tłumaczeniowe Transla

Współpraca z Adrianem to przyjemność. Strona zbudowana profesjonalnie, ewentualne zmiany wprowadzane są tego samego dnia. Adrian odpowiada na wiadomości niemal natychmiastowo. Polecam.

Twoja firma zasługuje na najlepsze.

Otrzymaj nowoczesną stronę, która zdobędzie dla Ciebie wielu klientów.

Twoja nowa strona będzie efektywna, responsywna, atrakcyjna, szybka, prosta w obsłudze i bezpieczna
chcę nową stronę

© Nowa Lepsza Strona. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.

menu-circlecross-circle