DARMOWY AUDYT TWOJEJ STRONY
KONTAKT
przeczytaj

opinie moich klientów

 • Firma Nowalepszastrona.pl wykazała się profesjonalizmem, wykonując zlecone zamówienie na stronę obiektu pensjonatowego. Strona została zamówiona tylko za pośrednictwem internetu i telefonu. Budziło to moje obawy, czy uda nam się stworzyć docelowy i satysfakcjonujący produkt końcowy. Moje obawy były bezpodstawne, gdyż współpraca z tak rzetelnym partnerem, najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość i elastyczność, sprawiły, że nasza współpraca przebiegła wzorowo. Firma zdecydowanie godna polecenia. Dziękujemy

  Jacek Nitkowski

  Villa Meridian
 • Pan Adrian to niesamowicie miły człowiek, współpraca z nim to czysta przyjemność, bardzo elastyczny, natychmiast łapie o co chodzi klientowi. Bardzo szybki termin realizacji. Polecam w 100%.

  Szymon Frydrych

  Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
 • Adrian stworzył nam super stronę internetową, czytelną dla odwiedzających. Jesteśmy z nim w stałym kontakcie, odpowiedź w razie problemów mamy do godziny. Możemy polecić usługi Adriana z czystym sumieniem.

  Małgorzata i Jacek Adamczyk

  Villa Arkadia
 • Współpraca z Adrianem to przyjemność. Strona zbudowana profesjonalnie, ewentualne zmiany wprowadzane są tego samego dnia. Adrian odpowiada na wiadomości niemal natychmiastowo. Polecam.

  Jacek Lipiński

  Centrum Tłumaczeniowe Transla
 • Szybko, sprawnie i na temat. Miła i bardzo pozytywna współpraca. Duży profesjonalizm i jakość wykonywanych zadań.

  Karolina Probierz

  Schronisko dla Zwierząt w Gliwicach
chcę nową stronę
Firma Nowalepszastrona.pl wykazała się profesjonalizmem, wykonując zlecone zamówienie na stronę obiektu pensjonatowego. Strona została zamówiona tylko za pośrednictwem internetu i telefonu. Budziło to moje obawy, czy uda nam się stworzyć docelowy i satysfakcjonujący produkt końcowy. Moje obawy były bezpodstawne, gdyż współpraca z tak rzetelnym partnerem, najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość i elastyczność, sprawiły, że nasza współpraca przebiegła wzorowo. Firma zdecydowanie godna polecenia. Dziękujemy

Jacek Nitkowski

Villa Meridian
Pan Adrian to niesamowicie miły człowiek, współpraca z nim to czysta przyjemność, bardzo elastyczny, natychmiast łapie o co chodzi klientowi. Bardzo szybki termin realizacji. Polecam w 100%.

Szymon Frydrych

Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
Adrian stworzył nam super stronę internetową, czytelną dla odwiedzających. Jesteśmy z nim w stałym kontakcie, odpowiedź w razie problemów mamy do godziny. Możemy polecić usługi Adriana z czystym sumieniem.

Małgorzata i Jacek Adamczyk

Villa Arkadia
Współpraca z Adrianem to przyjemność. Strona zbudowana profesjonalnie, ewentualne zmiany wprowadzane są tego samego dnia. Adrian odpowiada na wiadomości niemal natychmiastowo. Polecam.

Jacek Lipiński

Centrum Tłumaczeniowe Transla
Szybko, sprawnie i na temat. Miła i bardzo pozytywna współpraca. Duży profesjonalizm i jakość wykonywanych zadań.

Karolina Probierz

Schronisko dla Zwierząt w Gliwicach
chcę nową stronę

Porozmawiajmy

Z przyjemnością porozmawiam o Twoim biznesie i jego internetowych potrzebach. Napisz do mnie lub zadzwoń (klikając w ikonkę w prawym dolnym rogu strony).
CHCĘ NOWĄ STRONĘ
© Nowa Lepsza Strona. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatności.
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!