Opinie

MENU
Firma Nowalepszastrona.pl wykazała się profesjonalizmem, wykonując zlecone zamówienie na stronę obiektu pensjonatowego. Strona została zamówiona tylko za pośrednictwem internetu i telefonu. Budziło to moje obawy, czy uda nam się stworzyć docelowy i satysfakcjonujący produkt końcowy. Moje obawy były bezpodstawne, gdyż współpraca z tak rzetelnym partnerem, najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość i elastyczność, sprawiły, że nasza współpraca przebiegła wzorowo. Firma zdecydowanie godna polecenia. Dziękujemy.
Jacek Nitkowski - Villa Meridian
Współpraca na poziomie 6+. Wszelkie zapytania, prośby realizowane w czasie extremalnie krótkim. Pełna odpowiedzialność za powierzone zadania. Profesjonalność 100%. Adrian przygotowywał stronę www dla schroniska, w którym jestem wolontariuszką. Nasza współpraca w zakresie przygotowywania strony oraz "supportu" była i jest bardzo udana!!! Polecam każdemu :)
Karolina Probierz - Schronisko dla zwierząt w Gliwicach
Pan Adrian to niesamowicie miły człowiek, współpraca z nim to czysta przyjemność, bardzo elastyczny, natychmiast łapie o co chodzi klientowi. Bardzo szybki termin realizacji. Polecam w 100%.
Szymon Frydrych - Indywidualna praktyka stomatologiczna
Adrian stworzył nam super stronę internetową, czytelną dla odwiedzających. Jesteśmy z nim w stałym kontakcie, odpowiedź w razie problemów mamy do godziny. Możemy polecić usługi Adriana z czystym sumieniem.
Małgorzata i Jacek Adamczyk - Villa Arkadia
Współpraca z Adrianem to przyjemność. Strona zbudowana profesjonalnie, ewentualne zmiany wprowadzane są tego samego dnia. Adrian odpowiada na wiadomości niemal natychmiastowo. Polecam.
Jacek Lipiński - Centrum tłumaczeniowe Transla

porozmawiajmy

Na pewno razem wymyślimy dla Ciebie super stronę!
kontakt
pobierz darmowy poradnik
"8 rzeczy, które musisz wiedzieć przed kupnem strony
internetowej, żeby nie dać się oszukać"
© Firmowe strony internetowe - Nowa Lepsza Strona. Polityka prywatności.
close