logo firmy Nowa Lepsza Strona
Menu

opinie klientów

Karolina Łachacz

Współpraca na poziomie 6+. Wszelkie zapytania, prośby realizowane w czasie ekstremalnie krótkim. Pełna odpowiedzialność za powierzone zadania. Profesjonalizm 100%. Adrian przygotowywał stronę www dla schroniska, w którym jestem wolontariuszką. Nasza współpraca w zakresie przygotowywania strony oraz "supportu" była i jest bardzo udana!!! Polecam każdemu :)

NajlePSY Pozytywne Szkolenia Psów

Zdecydowanie polecam Nową Lepszą Stronę. Profesjonalne podejście do klienta, łatwy kontakt i natychmiastowa pomoc. Pan Adrian jest bardzo kreatywny, stworzył projekt całkowicie od podstaw, był otwarty na nasze sugestie i propozycje poprawek. Jestem jak najbardziej zadowolona ze współpracy.

Anna Partyka

Pan Adrian wykonał dla nas już dwie strony internetowe, i cóż mogę napisać? Jedynie z czystym sumieniem polecić :)! Podziwiam i cenię błyskawiczny kontakt, profesjonalizm, kreatywność i wiedzę Pana Adriana. Wszystko kompleksowo, bardzo szybko i sprawnie.Bardzo dziękujemy i POLECAMY :)!

Małgorzata Adamczyk

Super współpraca, ładna i funkcjonalna strona, szybkie odpowiedzi na maila i pomoc przy problemach. Polecam z czystym sumieniem :). Jestem jak najbardziej zadowolona ze współpracy.

Mikołaj Motak

Rzetelność, sprawne działanie i profesjonalizm, bardzo polecam :)

Stylowy Kwadrat

Gorąco polecam ! Świetny kontakt i szybka realizacja.
Menu
zgłaszanie zmianpanel klienta
© Nowa Lepsza Strona. Wszystkie prawa zastrzeżone. Polityka prywatności.
closearrow-circle-o-downellipsis-v