OPINIE MOICH KLIENTÓW

5/5
Firma Nowalepszastrona.pl wykazała się profesjonalizmem, wykonując zlecone zamówienie na stronę obiektu pensjonatowego. Strona została zamówiona tylko za pośrednictwem internetu i telefonu. Budziło to moje obawy, czy uda nam się stworzyć docelowy i satysfakcjonujący produkt końcowy. Moje obawy były bezpodstawne, gdyż współpraca z tak rzetelnym partnerem, najwyższa kultura w podejściu do klienta, ogromne doświadczenie, bezproblemowość i elastyczność, sprawiły, że nasza współpraca przebiegła wzorowo. Firma zdecydowanie godna polecenia. Dziękujemy.
Jacek Nitkowski
Villa Meridian
5/5
Pan Adrian to niesamowicie miły człowiek, współpraca z nim to czysta przyjemność, bardzo elastyczny, natychmiast łapie o co chodzi klientowi. Bardzo szybki termin realizacji. Polecam w 100%.
Szymon Frydrych
Indywidualna Praktyka Stomatologiczna
5/5
Adrian stworzył nam super stronę internetową, czytelną dla odwiedzających. Jesteśmy z nim w stałym kontakcie, odpowiedź w razie problemów mamy do godziny. Możemy polecić usługi Adriana z czystym sumieniem.
Małgorzata i Jacek Adamczyk
Villa Arkadia
5/5
Współpraca z Adrianem to przyjemność. Strona zbudowana profesjonalnie, ewentualne zmiany wprowadzane są tego samego dnia. Adrian odpowiada na wiadomości niemal natychmiastowo. Polecam.
Jacek Lipiński
Centrum Tłumaczeniowe Transla
5/5
Szybko, sprawnie i na temat. Miła i bardzo pozytywna współpraca. Duży profesjonalizm i jakość wykonywanych zadań.
Karolina Probierz
Schronisko dla Zwierząt w Gliwicach
Close Menu
Niedawno
Artur kupił stronę dla swojego domu weselnego
Niedawno
Alicja kupiła stronę dla swojego zakładu krawieckiego
Niedawno
Andrzej kupił stronę dla swojej wytwórni płytowej
Niedawno
Mikołaj dodał Blog do swojej strony dotyczącej transportu zwierząt